skidoo
Homepage / Skutery śnieżne
 
SUMMIT
SUMMIT SP
2021 SUMMIT SP

Ski-doo SUMMIT SP zapewnia jazdę dalej i dłużej w najcięższych warunkach. Doskonała reakcja na działania użytkownika, łatwe prowadzenia i moc dostępna natychmiastowo nawet w najbardziej wymagających terenach górskich.

SUMMIT X
2021 SUMMIT X

Summit X rozszerza możliwości jazdy w głębokim śniegu zapewniając natychmiastową moc oraz najwyższą zwrotność w najgłębszym śniegu. Wystaw swoje zdolności na najwyższą próbę i oczekuj nagrody za każdym razem.

SUMMIT EXPERT
2021 SUMMIT EXPERT

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami od jazdy w głębokim śniegu, Summit X z pakietem EXPERT zapewnia nieporównywalne pod względem osiągów możliwości jazdy w głębokim śniegu.

SUMMIT SP
2022 SUMMIT SP

Na skuterze Ski-Doo Summit SP z gamy 2022 pojedziesz dłużej, dotrzesz dalej i uwolnisz więcej emocji. Skuter ultra szybko reaguje na ruchy kierowcy, zapewniając płynne prowadzenie, i w mgnieniu oka wyzwala moc niezbędną do podboju onieśmielających terenów górskich.

SUMMIT X
2022 SUMMIT X

Summit X z gamy 2022 poszerzy Twoje horyzonty, oferując Ci swoją naturalną zwinność podczas jazdy po głębokim śniegu i natychmiastowy przypływ mocy, pragnąć zabrać Cię jeszcze dalej. Wzywa Cię do przekraczania technicznych granic podczas każdej wyprawy – i nagradza za każdym razem, gdy się na to zdecydujesz.

SUMMIT X EXPERT
2022 SUMMIT X EXPERT

Wolne dni spędzone na przeżywaniu kolejnych niezwykłych przygód – o to właśnie chodzi w jeździe skuterem Summit. Summit X z pakietem Expert z gamy 2022 zapewnia stale ewoluujące funkcje inspirowane potrzebami użytkowników, motywujące do doskonalenia techniki jazdy i dążenia do osiągnięcia poziomu, który wcześniej wydawał się być poza zasięgiem.

RENEGADE
BACKCOUNTRY
EXPEDITION