INFORMACJE
Cechy RXP-X Apex 300

Kontrola startu, Siedzenie Ergolock™ R, System hydraulicznego wspomagania kierownicy z przeprojektowaną kolumną, BRP Audio – system Premium, Kolorowy wyświetlacz panoramiczny 7,8″ z portem USB, IBR (inteligentny hamulec i bieg wsteczny), Rozszerzony VTS, RF D.E.S.S.™ Key, Wodoszczelna komora na telefon, System mocowania LinQ®, Lusterka szerokokątne, Ucho do holowania nart, Pas do siedzenia.

Pakiet APEX: Maska i lusterka z włókna węglowego, eksluzywne kolory na uchwytach, dywanach, przeszyciach, znaczkach. W zestawie siedzenie pasażera oraz pokrowiec.

Apex

RXP-X Apex 300 posiada jako jedyny ekskluzywny system hydraulicznego wspomagania kierownicy, zmniejszający lub zwiększający opór kierownicy podczas pływania.

Nowa definicja gotowości do wyścigów

RXP-X 300 reaktywuje cały segment wyczynowych skuterów z zapierającym dech w piersi przyśpieszeniem, bezkompromisową szybkością i Czynnikiem, który wyróżnia go spośród wszystkich innych na wodzie.

Niezrównana kontrola. Kadłub T3-R

Każda jazda wyznacza nowe granice z kadłubem T3-R. Konstrukcja Deep-V z genialną dbałością o szczegóły i unikalną konstrukcją Shark Grill zapewnia najlepsze w swojej klasie przyspieszenie i precyzyjną kontrolę przy pełnym otwarciu przepustnicy w każdych warunkach.

Potężny. Najmocniejszy.

Rotax 1630 ACE – 300 to najmocniejszy silnik Rotax w historii, zapewniający wysoką wydajność i najlepsze w swojej klasie przyśpieszenie z superdoładowanym współczynnikiem emocji.

Tylko Sea-Doo

RXP-X zapewnia ekskluzywne doświadczenie Sea-Doo, które przenosi każdy dzień na wodzie na nowy poziom. Adaptowalnej akcesoria LinQ, więcej miejsca i BRP Premium Audio podnoszą poprzeczkę każdej przygodzie.

7,8 calowy kolorowy wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz z niesamowitą widocznością i nowym poziomem funkcjonalności. Połączenie Bluetooth i smartfona zapewnia muzykę, prognozę pogody, nawigacje i wiele więcej.

System IBR

Zyskaj więcej kontroli dzięki naszemu ekskluzywnemu systemowi IBR – Inteligentny System Hamulców i Cofania, zwiększającemu zwrotność i ułatwiającemu poruszanie się w wąskich warunkach.

Niedorównana wszechstronność. Siedzenie Ergolock

Schodkowa konstrukcja siedziska jest wąska z przodu, dla naturalnej pozycji do jazdy oraz szersza z tyłu, dla maksymalnego komfortu. Tylną część można zdjąć, aby uzyskać więcej miejsca do wypoczynku.

Rozserzony VTS: System Zmiany Nachylenia Kadłuba

Idealny start za każdym razem. VTS pozwala kontrolować nachylenie dyszy z kierownicy. Wstępne szybkie ustawienia pozwalają na znalezienie odpowiedniego nachylenia do twoich potrzeb.

Specyfikacja
Ilość osób Do 2 osób
Limit wagi 182 kg
Pojemność schowków 153,7 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik
Silnik Rotax 1630 ACE - 300
Konie mechaniczne 300 KM
System dolotowy Doładowany z zewnętrznym intercoolerem
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa silnikowego 91 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda, Połączenie Bluetooth, Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Slow, Regulator prędkości, Kontrola startu
Wymiary
Długość 331,8 cm
Szerokość 125 cm
Wysokość 111 cm
Waga sucha 354 kg
Cena detaliczna
RXP-X RS Apex 300 Audio Racing Green 29.720 €
KONTAKT
Zapytaj o ofertę RXP-X Apex 300