Loading... Ładowanie...
OFERTA

Skutery wodne

Każdy skuter wodny budzi niesamowite emocje. W przypadku Sparka emocje te dotyczą zarówno kierowcy, jak i widzów jednocześnie. Niezależnie od warunków każda jazda zamieni się w niezapomnianą przygodę. Siedzenia skuterów zostały zaprojektowane tak, aby zapewsnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Wszystkie niezbędne funkcje dostępne są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nic nie rozprasza naszej uwagi.

Sea-Doo SAR jest za to czymś, co nie zawiedzie w sytuacjach alarmowych. Został stworzony do pracy służb ratunkowych. Został on wyposażony w sztywne podwójne pływaki, specjalną deskę ratunkową, dodatkowo wzmocniony przedni zderzak, dodatkową warstwę chroniącą kadłub oraz światła nawigacyjne. Dodatkowa Sea-Doo SAR posiada specjalnie zaprojektowaną chłodnicę odporną na wstrząsy oraz zestaw pozwalający pływać po płytkich wodach.

Co wyróżnia nasze skutery?

Sprawdzone silniki Rotax oferują niezrówną moc oraz wydajność przy zachowaniu niezawodności. Z roku na rok gama silników w modelach powiększa się. Do wyboru mamy: nowy Rotax 900 ACE (60 KM), 900 HO ACE (90 KM) i inne. Każdy silnik zapewnia użytkownikowi niezapomniane emocje.

  • Szeroka gama skuterów

    W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli skuterów.

  • Jakość materiałów

    Dodatkowo wzmocniony przedni zderzak.

  • Maksymalna wygoda

    Zaprojektowane tak, aby wzmocnić uczucie komfortu.