Loading... Ładowanie...
OFERTA

Quady

Nasze quady zostały wyposażone w najnowsze silniki, będące liderami w swojej kategorii. Po raz kolejny są to najmocniejsze quady w swojej klasie. Jest to idealne połączenie ceny do jakości. Świetnie sprawdza się w codziennej pracy, jak i weekendowej zabawie. Sprawdzone silniki oferują niezrównaną moc i wydajność przy zachowaniu niezawodności.

Solidność wykonania quadów przyciąga klientów z całego świata, którzy coraz chętniej korzystają z tych maszyn. Nasze quady nie zawiodą w każdym terenie. Są idealne do pracy, jak i zabawy. Są wyposażone w stelaże o dużej wytrzymałości, które zawierają m.in. przeciwpoślizgowe powierzchnie oraz wypukłę krawędzie, które dodatkowo stabilizują ładunek podczas jazdy.

Co wyróżnia nasze quady?

Komfort i kontrola

TTI (ang. Torsional Trailing Arm Independent) - niezależne, pływające zawieszenie, które jako jedyne eliminuje zarzucanie i myszkowanie pojazdu. Ponieważ przeguby wysunięto przed oś kół, tylne koła poruszają się tylko do góry i na dół, co pozwala na utrzymanie pożądanego toru jazdy. W tradycyjnym tylnym zawieszeniu koła poruszają się ruchem skrzydeł motyla, wykonując ruch do środka i na zewnątrz, co zmusza kierującego do ciągłego korygowania kierunku jazdy. Dodatkowo TTI zbudowane jest z 75% mniejszej ilości części niż tradycyjne tylne zawieszenie, co czyni je bardziej wytrzymałym.

Największa moc na rynku

Sprawdzone silniki Rotax oferują niezrówną moc oraz wydajność przy zachowaniu niezawodności. Z roku na rok gama silników w modelach powiększa się. Do wyboru mamy: nowy Rotax 570 (48 KM), Rotax 650, nowy Rotax 850 oraz Rotax 1000R (89 KM). Każdy silnik jest odpowiednio przystosowany do jazdy w błocie.

  • Maksymalna przyczepność

    Specjalistyczne opony zapewniają maksymalną przyczepność w kazdym terenie.

  • Precyzja prowadzenia

    Jedyne niezależne, pływającoskrętne zawieszenie, które jako jedyne eliminuje zarzucanie i myszkowanie pojazdu.

  • Wysoka wydajność amortyzatorów

    W naszych quadach zastosowano najlepsze amortyzatory na rynku.