Loading... Ładowanie...
OFERTA

Skutery śnieżne

Skuter śnieżny to marzenie każdego małego chłopca - a ci rosną po to, by to marzenie spełnić! Wystarczy spojrzeć na zdjęcie obok, aby wiedzieć czego się potrzebuje. Niezapomniane emocje oraz niesamowite wrażenia sprawiają, że ma się zapas opowieści na całe życie. Nic, tylko wyjechać w góry i sięgnąć po skuter śnieżny.

Każdy skuter śnieżny budzi szalone doznania. W przypadku skutera Expedition emocje te dotyczą zarówno kierowcy, jak i obserwatora jednocześnie. Niezależnie od terenu i warunków każda jazda zamieni się w niezapomnianą przygodę. Siedzenia skuterów zostały zaprojektowane tak, aby zapewsnić kierowcy maksymalną wygodę. Wszystkie niezbędne funkcje dostępne są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nic nie rozprasza naszej uwagi.

Co wyróżnia nasze skutery?

Sprawdzone silniki Rotax oferują niezrówną moc oraz wydajność przy zachowaniu niezawodności. Z roku na rok gama silników w modelach powiększa się. Do wyboru mamy: nowy Rotax 800R E-TEC, 900 ACE, 600 H.O. E-TEC, 1200 4-TEC i wiele innych. Każdy silnik zapewnia użytkownikowi niezapomniane emocje.

  • Gwarancja jakości

    Nasze skutery wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

  • Precyzja prowadzenia

    Żadne skutery nie dorównują naszym w prowadzeniu się.

  • Szeroka gama skuterów

    W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.