Loading... Ładowanie...
OFERTA

Pojazdy SSV

Każdy pojazd SSV budzi niesamowite emocje. W przypadku Mavericka emocje te dotyczą zarówno kierowcy, jak i pasażera jednocześnie. Niezależnie od terenu i warunków każda jazda zamieni się w niezapomnianą przygodę. Kokpity pojazdów SSV zostały zaprojektowane tak, aby zapewsnić kierowcy i pasażerowi maksymalną wygodę. Wszystkie niezbędne funkcje dostępne są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu nic nie rozprasza naszej uwagi.

Commander jest za to czymś, co nie zawiedzie gdziekolwiek można by sobie zażyczyć. Został stworzony zarówno do pracy, jak i zabawy. Sprawdzi się w każdej funkcji i każdych warunkach. Jego wszechstronność oznacza, że może być pojazdem zarówno do pracy jak i całodziennych wypraw w teren.

Co wyróżnia nasze pojazdy?

Wszechstronność

W Can-Am Commander oferuje nam dwupoziomową przestrzeń ładunkową. Dzięki temu mamy znacznie więcecj miejsca z tyłu do codziennej pracy. Dodatkowo mamy do dyspozycji zamykany bagażnik i wiele innych opcji, które pozwolą nam dopasować bagażnik do własnych potrzeb.

Komfort i kontrola

TTI (ang. Torsional Trailing Arm Independent) - niezależne, pływające zawieszenie, które jako jedyne eliminuje zarzucanie i myszkowanie pojazdu. Ponieważ przeguby wysunięto przed oś kół, tylne koła poruszają się tylko do góry i na dół, co pozwala na utrzymanie pożądanego toru jazdy. W tradycyjnym tylnym zawieszeniu koła poruszają się ruchem skrzydeł motyla, wykonując ruch do środka i na zewnątrz, co zmusza kierującego do ciągłego korygowania kierunku jazdy. Dodatkowo TTI zbudowane jest z 75% mniejszej ilości części niż tradycyjne tylne zawieszenie, co czyni je bardziej wytrzymałym.

  • Najwyższa wydajność na rynku

    W naszej ofercie dostępne są sprawdzone silniki firmy Rotax.

  • Niezwykła wytrzymałość

    Pojazdy niezwykle odporne na wszystkie wawrunki.

  • Inteligentnie zaplanowana kabina

    Kabiny naszych pojazdów dopracowane są w najmniejszych szczegółach.