2024 canam MAVERICK X3 X RC TURBO RR
INFORMACJE
Turbonaładowana rzeczywistość

Witamy w elicie off-road! Przemierzaj i eksploruj każdy teren w Can-Am Maverick X3. Z mocą 200 KM, zaawansowaną dynamiką przepływu powietrza i modelami RR, ta maszyna przesuwa granice osiągów. Nowy model Can-Am Maverick X3 ma lepszy stosunek mocy do masy, wzmocnioną ramę, większe koła i oferuje nowe sprzęgło pDrive, aby zagwarantować niesamowite osiągi w terenie. Ma również system Ergo-Lok, fotele z regulacją w czterech kierunkach i niską pozycję siedzącą, dzięki której znajdziesz się w centrum tego wszystkiego. Witamy w nowej rzeczywistości.

Maverick x3

Gdzie jazda naprawdę może Cię porwać. Odkrywaj i zwiedzaj tereny w naszym specjalnie zaprojektowanym, wyczynowym pojeździe. Zabrał Can-Am na podium w Dakarze 3 lata z rzędu. Teraz twoja kolej, aby objąć prowadzenie.

Dzika maszyna

Od 200 KM do zaawansowanej dynamiki przepływu powietrza, zmieniają charakter zabawy na piasku, błocie i skałach. Gdziekolwiek się poruszasz, linia Maverick X3 jest mocniejsza, szybsza i bardziej zwinna niż kiedykolwiek.

Nowe opony

Stań na wysokości zadania z nowym, odważnym wyglądem dzięki oponom o średnicy do 30 cali. Skręcaj i zbaczaj z utartych ścieżek we wzmocnionej ramie. Zabiorą Cię na sam szczyt i nigdy Cię nie zawiodą.

Nowy standard

Nasz przedni mechanizm różnicowy Smart Lok™ jest teraz standardem. Jest w pełni blokowany, z czterema sterowanymi elektronicznie automatycznymi trybami, które zawsze zapewniają maksymalną przyczepność w każdych warunkach.

Innowacja

Zwiększ swoje wrażenia z jazdy w terenie dzięki niższej pozycji siedzącej, zaawansowanemu kokpitowi i zwiększonej ochronie. Zaprojektowany z myślą o wygodzie przez cały dzień, z dobrze rozmieszczonymi elementami sterującymi, siedzeniami z 4-kierunkową regulacją i dostępnymi 4-punktowymi pasami.

pDrive

Aby uzyskać niemal natychmiastową reakcję i niezawodne działanie w każdym terenie, Maverick X3 wykorzystuje najnowszą technologię CVT pDrive Primary (w Turbo RR) i Quick Response System X (QRS-X) z wysokim przepływem powietrza i obróbką akustyczną dla napędu jak żaden inny.

Silnik
Silnik TURBO RR
Typ 200 KM, Rotax ACE (Advanced Combustion Efficiency) 900 cm3 Turbodoładowany trzycylindrowy silnik, chłodzony cieczą ze zintegrowaną chłodnicą międzystopniową i wysokowydajnym filtrem powietrza
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu PDrive główny i system szybkiego reagowania X (QRS-X) CVT z wysokim przepływem powietrza, L / H / N / R / P
Napęd Blokowany przedni mechanizm różnicowy z wyjątkową technologią Smart-Lok. 4 tryby trakcji: 2WD / 4WD z blokadą przedniego dyferencjału / 4WD ROCK / 4WD TRAIL
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawiezenie
Przednie zawieszenie Łukowate podwójne ramię A z drążkiem skrętnym / 55,9 cm (22 cale) skoku / Ramiona Trophy
Amortyzatory przednie FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback z bypassem, podwójną regulacją prędkości kompresji i odbicia
Tylne zawieszenie 4-przegubowe ramię skrętne X (TTX) z drążkiem skrętnym i wygiętymi dolnymi łącznikami / skok 24 cali (61 cm)
Amortyzatory tylne FOX† 3.0 PODIUM RC2† z bypassem, podwójną regulacją prędkości kompresji i odbicia
Opony / Koła
Przdenie opony Maxxis Liberty† 32 x 10 / 10 x 15 in. (81.3 x 25.4 / 25.4 x 38.1 cm)
Tylne opony Maxxis Liberty† 32 x 10 / 10 x 15 in. (81.3 x 25.4 / 25.4 x 38.1 cm)
Koła 14 in. felgi aluminum
Hamulce
Przód Podwójne hamulce tarczowe 262 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Tył Podwójne hamulce tarczowe 248 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 337.8 x 165.1 x 167.6 cm
Rozstaw osi 259.1 cm
Prześwit 35.6 cm
Waga 759.3 kg
Pojemność przechowywania Łącznie: 9,4 l (2,5 galona) Schowek na rękawiczki: (6,2 litra) Konsola środkowa: 2,8 l (0.8 galona) Uchwyty na kubki: (0,4 galona)
Pojemność paliwa 40 L
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o szerokości 7,6 cala (19,3 cm) z klawiaturą: prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, liczniki podróży i motogodzin, paliwo, pozycja biegu, tryby SPORT / ECO, pas bezpieczeństwa i wskaźnik 4×4, wskaźniki blokady mechanizmu różnicowego z przodu iz tyłu, diagnostyka, zegar, napięcie akumulatora, temperatura silnika, tryb DPS
Magneto 850 W
Oprzyrządowanie Gniazdo prądu stałego typu zapalniczki w konsoli środkowej
System antywłamaniowy System bezpieczeństwa z kodowaniem cyfrowym RF (D.E.S.S.™) z przyciskiem Start/Stop
Oświetlenie Reflektory i światła tylne LED z unikalną sygnaturą LED Can-Am
Wciągarka Wyciągarka 4500 funtów (2041 kg) z liną syntetyczną
Ochrona Przedni zderzak, półdrzwi, aluminiowy dach, pałąk zabezpieczający, 4-punktowe pasy z poduszkami naramiennymi, ślizgacze z UHMWPE, płyty ślizgowe HMWPE: w pełni wytrzymały z mechanizmem różnicowym, pod zderzakiem, przednie i tylne ramię zawieszenia, tylny hak holowniczy
Cena detaliczna
9MRC Maverick X RC Turbo RR Hybrid White & Legion Red 40 220 Euro brutto
Homologacja
Maverick X RC Turbo RR INT - NRMM
KONTAKT
Zapytaj o ofertę MAVERICK X3 X RC TURBO RR