2024 seadoo FISH PRO TROPHY 170
INFORMACJE
Profesjonalny

Kiedy widok zgiętej wędki pobudza adrenalinę, jest jeden pojazd wodny zbudowany, by zaspokoić tę pasję. FishPro Trophy to wędkarstwo na poziomie turniejowym pod każdym względem, genialnie zaprojektowane w PWC.

Kotwica

Wygodny system kotwienia zgrabnie umieszcza kotwicę w idealnym miejscu. Łatwy, szybki dostęp i proste zarządzanie z fotela.

Niech pływają

Obróć 51L chłodziarkę wędkarską LinQ w komorę do pływania w kilka sekund. Zintegrowana pompa stale podaje świeżą wodę do zbiornika, utrzymując przy życiu połów lub przynętę przez cały dzień.

Modułowe siedzenie

Tylna część siedziska przekształca się w cokół idealny do łowienia wzroku. Instaluje się w kilka sekund, aby zmienić grę. Zarówno cokół, jak i oparcie można sprytnie schować, gdy nie są używane.

Od wędkowania do pływania

Siedzenie zaprojektowane z myślą o łatwości przemieszczania się z pozycji kierowcy do pasażera podczas wędkowania. Zoptymalizowane boki ze zwiększoną stabilnością boczną w połączeniu z ustawionymi pod kątem podnóżkami pomaga w spokojnym łowieniu

Stabilny

Przygotowujesz się do sportu czy odpoczywasz, stabilny, pewny kadłub zapewnia stabilność z nisko położonym środkiem ciężkości i dodatkowym miejscem na sprzęt wędkarski.

Twoje okno pod powierzchnię

Echosonda Grmin plus 62cv  z ekranem 6 cali i przetwornikiem w kadłubie pomaga się zorientowć w sytuacji. System nawigacji, tworzenie map i wyszukiwarka ryb.

System IBR

Zyskaj więcej kontroli dzięki naszemu ekskluzywnemu systemowi IBR – Inteligentny System Hamulców i Cofania, zwiększającemu zwrotność i ułatwiającemu poruszanie się w wąskich warunkach

Proste pływanie. System iDF

iDF- Inteligentny System Oczyszczania Pomp. Pomysłowy system zapewnia nowy poziom spokoju podczas jazdy. Oczyszcza zatkany wylot w kilka sekund, bez zamoczenia, za pomocą jednego przycisku.

Lodówka wędkarska LinQ

Wytrzymała, 51 litrowa lodówka zaprojektowana do przechowywania ryb czy przynęty i zagłębioną powierzchnią roboczą

Specyfikacja
Ilość osób Do 3 osób
Limit wagi 272 kg
Pojemność schowków 150 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik
Silnik Rotax 1630 ACE - 170
Konie mechaniczne 170 KM
System dolotowy Wolnossący
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa silnikowego 87 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda, Połączenie Bluetooth, Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Temperatura wody, Miernik głębokości wody, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Trolling, Regulator prędkości
Wymiary
Długość 331,8 cm
Szerokość 125 cm
Wysokość 117 cm
Waga sucha 416 kg
Cena detaliczna
FishPro Trophy 170 iDF (Tech Package), Orange Crush / Shark Grey 25 990 Euro brutto
KONTAKT
Zapytaj o ofertę FISH PRO TROPHY 170