MAVERICK TRAIL DPS T 1000
2022 canam MAVERICK TRAIL DPS T 1000
INFORMACJE
Liczy się każdy kolejny zakręt

Bogata w moment obrotowy moc Rotaxa i dające poczucie pewności dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS) zapewnia pełną kontrolę, komfort i możliwości poza jego 62-calową szerokością.

Maverick Trial

Rozgość się i przejedź ostatnią milę. Nasz najwęższy pojazd o szerokości 50 cali — z każdym calem Can-Am. Zbudowany, aby sprawdzać się zarówno na długich trasach, jak i na nowych trasach, z niezawodnymi, ekscytującymi możliwościami.

Nie idź na kompromisy

Dzięki Can-Am Maverick Trail sprawy stają się osobiste. Ten pojazd jest naszym najwęższym pojazdem obok-siebie — i to dobrze: możesz przejeżdżać przez najciaśniejsze przestrzenie i nigdy nie oglądać się za siebie. Z mocą do 75 KM i zwiększonym komfortem w kokpicie Ergo-Lok, Can-Am Maverick Trail dopasuje się do Twojej jazdy i warunków. Nigdy nie prosi Cię o rezygnację z tras: jedź na długie przejażdżki lub ruszaj na szlaki, jeśli tego chcesz. Na szlaku Can-Am Maverick uzyskasz całkowitą wolność. Nie powinno być inaczej.

Sprawdź, gdzie będzie w stanie się dostać

Postawa na miarę podróży bez kompromisów. Możliwość wjechania tam, gdzie zaprowadzi Cię Twoje serce oraz całodzienny fotel, kokpit i elementy sterujące, które wyprowadzą Cię ze strefy komfortu i zaprowadzą w następną podróż.

Twój Maverick, Twój styl

Niezależnie od tego, czy opuścisz go w salonie, czy zbudujesz, aby pokonać najgorsze, Maverick Trail dostosowuje się do Twojej jazdy i warunków, w jakich się znajdujesz. Dodaj ochronę kabiny, podgrzewanie foteli — i nie tylko — w swoim tempie.

Ekskluzywny kokpit Ergo-Lok

Wszystko, czego potrzebujesz i trochę więcej, ten rozmiar szlaku obok siebie umieszcza dwóch pasażerów w centrum, wykorzystując naszą konstrukcję Ergo-Lok, aby zapewnić dodatkową przestrzeń dla pasażerów bez konieczności zwiększania szerokości poza rozmiar 50 cali.

Jasny, wielofunkcyjny wyświetlacz cyfrowy o przekątnej 4,5 cala

Miej oko na swój Maverick Trail i jego parametry życiowe dzięki zupełnie nowemu 4,5-calowemu wyświetlaczowi. Podświetlony i czytelny w każdych warunkach, z informacjami o pojeździe i elementami sterującymi na wyciągnięcie ręki — dzięki klawiaturze szybkiego wyboru.

Wiodąca w swojej klasie pamięć masowa 5,3 US GAL (20,2 l)

W Maverick Trail wbudowanych jest dziesięć punktów mocowania LinQ, a także skrzynia ładunkowa, schowek wewnętrzny o pojemności 5,3 US GAL (20,2 l) i nie tylko. A każdy jego centymetr został zaprojektowany tak, aby można go było w pełni wykorzystać.

Najbardziej responsywna skrzynia biegów 4WD i CVT

Nasze pakiety o pojemności 1000 cm3 zawierają przekładnię CVT Quick Response System (QRS) oraz możliwość wyboru napędu 2WD / 4WD z automatycznym blokowaniem przedniego mechanizmu różnicowego Visco-Lok† (QE w pakietach DPS), aby sprostać wymaganiom jazdy. Konstrukcja o wysokim przepływie powietrza i ochrona paska napędowego.

Wytrzymały

Maverick Trail jest mocny, dobrze zaprojektowany i przygotowany do szaleństw. Od profilowanej stalowej klatki po zintegrowany przedni stalowy zderzak i pełne płyty poślizgowe, Maverick Trail jest opancerzony, aby pasował do każdej przygody.

Silnik
Silnik 1000
Typ 56 kW (75 KM), Rotax® 976 cm3, V-twin, chłodzony cieczą, z katalizatorem
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu System szybkiego reagowania (QRS) CVT z wentylacją o wysokim przepływie powietrza i elektronicznym zabezpieczeniem paska napędowego Extra-L / H / N / R / P
Napęd Do wyboru 2WD / 4WD z otwartym przednim dyferencjałem. z kontrolą trakcji hamulców (BTC)
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawiezenie
Przednie zawieszenie Podwójne ramię A z wahaczem / skok 25,4 cm
Amortyzatory przednie Dwururowe amortyzatory gazowe
Tylne zawieszenie TTA z drążkiem kołysania / skok 26,7 cm
Amortyzatory tylne Dwururowe amortyzatory gazowe
Opony / Koła
Przdenie opony Carlisle ACT 26 x 8 x 12 in. (66 x 20.3 x 30.5 cm)
Tylne opony Carlisle ACT 26 x 9 x 12 in. (66 x 22.9 x 30.5 cm)
Koła Stal 12 cali (30,5 cm)
Hamulce
Przód Podwójne wentylowane hamulce tarczowe 220 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłokowymi
Tył Podwójne wentylowane hamulce tarczowe 220 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłokowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 118 x 62.8 x 69 in. (300.5 x 159.6 x 175.3 cm)
Rozstaw osi 90.6 in. (230.1 cm)
Prześwit 10 in. (25.4 cm)
Klatka Profilowana klatka zatwierdzona przez ROPS
Waga 1,364 lb (618.7 kg)
Pojemność przechowywania Razem: 20,2 l (5,3 gal) Schowek na rękawiczki: 15,6 l (4,1 gal) Miejsce na kierowcę: 1,5 l (0,4 gal) Konsola środkowa i uchwyty na napoje: 3,1 l (0,8 gal)
Pojemność paliwa 10 gal (38 l)
Uciąg 1,500 lb (680 kg)
Cechy
Wyświetlacz Wyświetlacz cyfrowy o szerokości 7,6 cala (19,3 cm) z klawiatura, prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, liczniki przebiegów i godzin, paliwo, pozycja biegów, Tryb SPORT / ECO™, pas bezpieczeństwa i 4 x 4, kierunkowskazy, przednie i tylne wskaźniki blokady dyferencjału, diagnostyka, zegar, napięcie akumulatora, temperatura silnika
Magneto 650W
Oprzyrządowanie Gniazdo prądu stałego typu zapalniczki w konsoli środkowej
Oświetlenie Dwa reflektory 55 W i tylne światła LED
Wciągarka Nie Dotyczy
Ochrona Zintegrowany przedni zderzak stalowy, pełna osłona podwozia
Kierownica Regulacja pochylenia kierownicy
Zaczep 2-calowy odbiornik haka
KONTAKT
Zapytaj o ofertę MAVERICK TRAIL DPS T 1000