2023 canam MAVERICK X3 X RS TURBO RR
INFORMACJE
Turbonaładowana rzeczywistość

Witamy na szczycie góry off-road. Przemierzaj i eksploruj każdy teren w Can-Am Maverick X3. Z mocą do 200 KM, pierwszym w branży zawieszeniem Smart-Shox, zaawansowaną dynamiką przepływu powietrza i wszystkimi modelami turbo R, które stają się modelami RR, ta nowa maszyna zawsze przesuwa granice osiągów i uderzeń ponad swoją klasę. Nowy Can-Am Maverick X3 ma lepszy stosunek mocy do masy, wzmocnioną ramę, większe koła i oferuje nowe sprzęgło główne pDrive, aby zagwarantować niesamowite osiągi w terenie. Ma również kokpit Ergo-Lok, fotele z regulacją w czterech kierunkach i niską pozycję siedzącą, dzięki której znajdziesz się w centrum tego wszystkiego. Gdzie powinieneś być. Witamy w nowej rzeczywistości. Obejmij to.

Maverick x3

Gdzie jazda naprawdę może Cię zabrać. Odkrywaj, zwiedzaj i jeźdź w terenie w naszym specjalnie zaprojektowanym do wszystkiego, wyczynowym pojeździe. Zabrało nas na podium w Dakarze 3 lata z rzędu. Teraz twoja kolej, aby objąć prowadzenie.

Dzika maszyna

Przy tak szybkich maszynach z turbodoładowaniem obiekty w lustrze są dalej niż się wydaje. Od 200 KM do zaawansowanej dynamiki przepływu powietrza, zmienia to grę na piasku, błocie i skale. Gdziekolwiek się poruszasz, linia Maverick X3 jest mocniejsza, szybsza i bardziej zwinna niż kiedykolwiek. Jedź na krawędzi i z powrotem.

Nowe opony

Stań wysoko i z nowym, odważnym wyglądem dzięki oponom o średnicy do 32 cali. Skręcaj, skręcaj i zbaczaj z utartych ścieżek we wzmocnionej ramie, która zapewnia jazdę jak żadna inna. Zabierze Cię na sam szczyt i nigdy Cię nie zawiedzie.

Więcej niż dach

Oto nowy wodoodporny system dźwiękowy. 6 głośników kompatybilnych z Bluetooth, wielokolorowe diody LED, wzmacniacz RMC i oryginalny odbiornik audio Rockford Fosgate, aby podkręcić swoje listy odtwarzania, gdy jesteś na wydmach lub jeździsz w rytm własnego bębna. Brzmi dobrze? Obstawiasz!

Trzymaj się!

Przejdź przez to wszystko. Rock crawl, jazda w błocie, to Twoja dawka adrenaliny na hardkorowy teren. Są gotowi do ataku od momentu, gdy zdobędziesz klucze. Bezlitosne X mr i X rc Turbo RR są teraz dostępne w opcjach szerokości 64 i 72.

Silnik Rotax ACE Turbo RR o mocy 200 koni mechanicznych

Najmocniejszy silnik side-by-side dostępny na całym świecie. Połącz to z naszym nowym sprzęgłem głównym pDrive, a możesz spodziewać się lepszych osiągów, o 30% większej amplitudy zmiany przełożeń i silniejszego przyspieszenia, które popchnie Cię do przodu każdego plecaka.

Nowy standard

Nasz przedni mechanizm różnicowy Smart Lok™ jest teraz standardem, ale przyczepność i kontrola, które zapewni Ci jazda, to wszystko inne! Smart-Lok™ to najbardziej zaawansowany przedni dyferencjał terenowy, kropka. Jest w pełni blokowany w locie, z czterema sterowanymi elektronicznie automatycznymi trybami, które zawsze zapewniają maksymalną przyczepność w każdych warunkach.

Łukowe podwójne ramię A / skrętne ramię wleczone X (TTX)

Z podwójnym A-Arm w całej gamie, wytrzymałość jest standardem. Wszystkie modele o szerokości 72 cali korzystają z konstrukcji zawieszenia inspirowanej Trophy-Truck. Nasze modele X rc i X mr mają również łukowate podwójne ramiona A dla maksymalnego prześwitu.

Amortyzatory wyścigowe FOX

Zbudowany z najlepszymi: w celu uzyskania rewolucyjnych osiągów współpracowaliśmy z firmą FOX, aby opracować półaktywne zawieszenie Smart-Shox dla Maverick X3. Każdy Maverick X3 jest przystosowany do rozwoju dzięki regulowanym amortyzatorom FOX Racing gotowym na każdy teren i styl jazdy. Piggyback z funkcjami od regulacji kompresji po regulację odbicia i kontrolę od dołu z podwójną kompresją prędkości.

Siła to potęga

Klienci oczekują najsilniejszych platform, które się nie wycofują. Oto ultrawydajna i lekka rama, która jest kuloodporna w każdym stylu jazdy. Nie mówimy o żwirze. Pokonuj głazy, beztrosko przedzieraj się przez wydmy w surowym, skalistym świecie.

Usiądź na krawędzi innowacji

Witamy w Twoim biurze. Podnieś swoje wrażenia z jazdy w terenie dzięki niższej pozycji siedzącej, zaawansowanemu kokpitowi i zwiększonej ochronie. Zaprojektowany z myślą o wygodzie przez cały dzień, z dobrze rozmieszczonymi elementami sterującymi, siedzeniami kubełkowymi z 4-kierunkową regulacją i dostępnymi 4-punktowymi uprzężami.

pDrive

Aby uzyskać niemal natychmiastową reakcję i niezawodne działanie w każdym terenie, Maverick X3 wykorzystuje najnowszą technologię CVT pDrive Primary (w Turbo RR) i Quick Response System X (QRS-X) z wysokim przepływem powietrza i obróbką akustyczną dla napędu jak żaden inny obok siebie.

Silnik
Silnik TURBO RR
Typ 200 KM, Rotax ACE (Advanced Combustion Efficiency) 900 cm3 Turbodoładowany trzycylindrowy silnik, chłodzony cieczą ze zintegrowaną chłodnicą międzystopniową i wysokowydajnym filtrem powietrza
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu pDrive główny i system szybkiego reagowania X (QRS-X) CVT z wysokim przepływem powietrza, L / H / N / R / P
Napęd Zamykany przedni mechanizm różnicowy z ekskluzywną technologią Smart-Lok*. Prawdziwy 4-trybowy system trakcji: 2WD / 4WD z przednim dyferencjałem. lock / 4WD TRAIL ACTIV / 4WD TRAIL * Smart-Lok został opracowany we współpracy z TEAM Industries, liderem rynku w branży napędów
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawiezenie
Przednie zawieszenie Podwójne ramię A z stabilizatorem / 22 cale (55,9 cm) / ramiona inspirowane ciężarówką Trophy
Amortyzatory przednie FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback z podwójną kompresją prędkości i regulacją odbicia
Tylne zawieszenie 4-linkowe skrętne wahacz wzdłużny X (TTX) z stabilizatorem / 22 cale (55,9 cm) skoku
Amortyzatory tylne FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback z podwójną kompresją prędkości, regulacją odbicia i kontrolą dołu
Opony / Koła
Przdenie opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 / 10 x 14 in.
Tylne opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 / 10 x 14 in.
Koła 14 calowa stal
Hamulce
Przód Podwójne hamulce tarczowe 262 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Tył Podwójne hamulce tarczowe 248 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 335.3 x 184.7 x 174 cm
Rozstaw osi 259.1 cm
Prześwit 40.6 cm
Podwozie Stal dwufazowa 980
Waga 762 kg
Pojemność przechowywania Łącznie: 9,4 l (2,5 galona) Schowek na rękawiczki: (6,2 litra) Konsola środkowa: 2,8 l (0.8 galona) Uchwyty na kubki: (0,4 galona)
Pojemność paliwa 40 L
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 7,6 cala z klawiaturą
Magneto 850 W
Oprzyrządowanie Gniazdo DC typu zapalniczki w konsoli środkowej
System antywłamaniowy System bezpieczeństwa z kodowaniem cyfrowym RF (D.E.S.S.™) z przyciskiem Start/Stop
Oświetlenie Reflektory LED i tylne światła
Wciągarka Nie Dotyczy
Ochrona Zintegrowany przedni zderzak, ćwierćdrzwi, pełny dach, 4-punktowa uprząż z naramiennikami, pełna płyta ślizgowa HMWPE, tylny hak holowniczy
Cena detaliczna
Maverick X RS Turbo RR Triple Black 37 280 €
Homologacja
Maverick X RS Turbo RR Triple Black INT - NRMM
KONTAKT
Zapytaj o ofertę MAVERICK X3 X RS TURBO RR