INFORMACJE
Gotowy do pracy

Nowy Traxter XU jest wyposażony w wiele montowanych fabrycznie akcesoriów, w tym 27-calowe opony Maxxis Coronado zamontowane na 14-calowych kołach, wyciągarkę, system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS) oraz dynamiczne wspomaganie kierownicy Tri-Mode dla lepszego prowadzenia i kierowania. Osiąga ponad 60 km/h

Traxter

Kiedy zaprojektowaliśmy Can-Am Traxter, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Wyprodukowaliśmy go wytrzymałego, wszechsrtonnego i sprytnego, aby wyróżniać się we wszystkim, czego od niego wymagasz. Poczujesz różnicę, gdy tylko wsiądziesz i odjedziesz.

Twój nowy kompan

Rodzina Can-Am Defender została ulepszona dzięki nowym opcjom silnika od modeli HD7 do HD10, które zapewniają lepszą i cichszą jazdę. Te pojazdy są gotowe na każde wyzwanie codziennych i polowań, prezentując zwiększoną ładowność przewozową i ładunkową, aby wytrzymać wszystko, co na nie rzucisz. Jego wielofunkcyjna skrzynia ładunkowa może zostać zreorganizowana w ciągu kilku sekund za pomocą systemu LinQ. Ta linia jest liderem w branży pod względem kosztów konserwacji i oferuje pełną rodzinę silników do dużych obciążeń oraz szeroką gamę najlepszych w swojej klasie mocy i momentu obrotowego. Jest idealny Can-Am Defender dla każdego kierowcy i każdego stylu Off-Road Livin', od podstawowej użyteczności po wyższe osiągi. Który najbardziej Ci odpowiada?

Od wschodu do zachodu

Harmonogram? Lista rzeczy do zrobienia? Godziny pracy? Traxter po prostu działa. Dzień się kończy, kiedy mówisz, że jest, więc wykorzystaj jak najwięcej z side-by-side stworzonego do radzenia sobie z każdym stanem. Bez włamań, bez dodatkowej konserwacji. To pojazdy, które będziesz chciał przekazać swoim dzieciom, a nie dealerowi. Każdy Defender jest stworzony, aby to zrobić.

Potężne siniki

Teraz przedstawiamy HD7. Pracuj lepiej, jeździj wygodniej dzięki technologii pDrive CVT i rób to tworząc tylko mały chałas. Na długie godziny ciężkiej pracy z łatwą jazdą Defender zapewnia lepszy, cichszy kokpit i wiodący w swojej klasie moment obrotowy 69 Nm w modelu HD10.

Wiodąca w branży zdolność holowania

Dzięki silnikom, podwoziu, trybowi pracy wspomagania jazdy i zawieszeniu, które są dopasowane do cięższej pracy niż jakikolwiek inny obok siebie, Defender może holować do 2500 funtów (1134 kg), podczas gdy Defender 6×6 może pochwalić się wiodącym w branży 3000 funtów ( 1360 kg) uciągu.

Prawdziwa przestrzeń do pracy nie jest już poza zasięgiem

Chroń swoje narzędzia dzięki naszej wyjmowanej skrzynce narzędziowej. Ciesz się schowkiem na deskę rozdzielczą i pod deską rozdzielczą oraz zdejmowanym, wodoodpornym schowkiem na odzież pod fotelem pasażera. Bagażniki łóżkowe i dachowe zapewniają ładowność do 1750 funtów (793,8 kg) w wybranych opakowaniach.

Gładka przejażdżka

Komfort to nie tylko siedzenie kierowcy. To zaawansowany komfort do całodniowej jazdy w grupie. Intuicyjny kokpit ze zoptymalizowaną widocznością i dodatkowym podparciem bocznym ze wzmocnioną skórą siedzenia zapewniają bezproblemowe wsiadanie i wysiadanie. Haczyki pod spodem, składane siedzenie i regulowane siedzenie kierowcy? Te też masz. Komfort jest królem.

Wyświetlacz z klawiaturą

Wszystko, czego potrzebujesz, aby kontrolować idealną jazdę. Opcjonalny wyświetlacz cyfrowy o przekątnej 7,6 cala zapewnia informacje o pojeździe i kontrolę

Wytrzymałe łukowe ramię A / łukowe zawieszenie TTA

Przednie zawieszenie łukowe z podwójnym wahaczem A i tylne zawieszenie Arched TTA w modelach HD10 zapewniają lepszą stabilność, pewniejsze reakcje i większą wytrzymałość przy prześwicie wynoszącym do 15 cali w określonych modelach.

Moc

Wybór trybu Turf / 2WD / 4WD z automatycznym blokowaniem przedniego mechanizmu różnicowego Visco-Lok† QE zmniejsza moc w każdym terenie. Przekładnia PRO-TORQ CVT w modelach HD9 i HD10 zapewnia ulepszone chłodzenie i elektroniczną ochronę pasa, zapewniając większą trwałość.

Przechowywanie

Ekskluzywny schowek pod łóżkiem na całej szerokości na ładunek, sprzęt, narzędzia i nie tylko. To oprócz zdejmowanych paneli bocznych, mechanizmu zrzutu i 100% więcej przestrzeni ładunkowej niż Defender. Ciesz się praktycznością bez sztuczek, która jest gotowa do transportu z siłą i zapasem miejsca.

Więcej niż dach

Oto nowy wodoodporny system dźwiękowy dostępny w opcji. 6 głośników kompatybilnych z Bluetooth, wielokolorowe diody LED, wzmacniacz RMC i oryginalny odbiornik audio JL, aby podkręcić swoje listy odtwarzania, gdy jesteś w polu, pasąc lub zbierając bele w rytm własnego bębna. Brzmi dobrze? Obstawiasz!

Silnik
Silnik HD9
Pojemność silnika 799
Typ 65 KM (37 kW), Rotax 976 cc, V-twin, chłodzony cieczą
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu Przekładnia CVT PRO-TORQ z systemem szybkiego reagowania (QRS), wentylacją o wysokim przepływie powietrza i elektronicznym zabezpieczeniem paska napędowego Extra-L / H / N / R / P
Napęd Wybór trybu Turf / 2WD / 4WD z Visco-Lok† autoblokujący się przedni mechanizm różnicowy
Wspomaganie jazdy Elektroniczna kontrola zjazdu ze wzniesień ECO ™ / ECO Wyłączony / Tryb pracy
Zawiezenie
Przednie zawieszenie Łukowe podwójne ramię A / 11 cali (27,9 cm) skok
Amortyzatory przednie Dwururowe amortyzatory gazowe
Tylne zawieszenie Łukowy TTA z zewnętrznym stabilizatorem / skok 11 cali (27,9 cm)
Amortyzatory tylne Dwururowe amortyzatory gazowe
Opony / Koła
Przdenie opony Maxxis Coronado 2.0† 27 x 9 x 14 in. (68.6 x 22.9 x 35.6 cm)
Tylne opony Maxxis Coronado 2.0† 27 x 11 x 14 in. (68.6 x 27.9 x 35.6 cm)
Koła Stal 14 cali (30,5 cm)
Hamulce
Przód Podwójne wentylowane hamulce tarczowe 220 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłokowymi
Tył Podwójne wentylowane hamulce tarczowe o średnicy 220 mm z hydraulicznymi zaciskami jednotłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 121 x 62 x 76 in. (307.1 x 157.5 x 193 cm)
Rozstaw osi 83 in. (211.5 cm)
Prześwit 11 in. (28 cm)
Klatka Profilowana klatka zatwierdzona przez ROPS
Waga 1,572 lb (713 kg)
Wymiary skrzyni ładunkowej 38 x 54.5 x 12 in. (96.5 x 138.4 x 30.5 cm)
Pojemność bagażnika 1,000 lb (454 kg)
Ładowność tylnej klapy 250 lb (113.4 kg)
Pojemność przechowywania Razem: 8,7 galona (33,2 l) Pod deską rozdzielczą: 6 gal (22,8 l) Deska rozdzielcza: 1,8 galona (6,9 l) Podłokietniki i uchwyty na kubki: 0,9 gal (3,5 l)
Ładowność 1,500 lb (680 kg)
Pojemność paliwa 10.6 gal (40 L)
Ilość miejsc 3
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o szerokości 7,6 cala (19,3 cm) z klawiaturą: prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, liczniki podróży i godzin, paliwo, biegi, tryby ECO / ECO Off / Praca, pas bezpieczeństwa i wskaźnik 4 x 4, przednie i tylne wskaźniki blokady dyferencjału, diagnostyka, zegar, napięcie akumulatora, temperatura silnika
Akumulator 12-V (18 amp/h)
Magneto 650-W
Oprzyrządowanie Gniazdo prądu stałego typu zapalniczki w konsoli środkowej
Oświetlenie Moc oświetlenia 140 W z czterech reflektorów 35 W zapewniających szeroką widoczność i tylne światła LED
Wciągarka Wciągarka 4500 funtów (2041 kg) z rolkowym prowadzeniem
Siedzenia Siedzisko 60/40 VERSA-PRO z regulacją siedzenie kierowcy i fotel pasażera podnoszony, zaczepy pod spodem i wyprofilowane ławka ułatwiająca wejście/wyjście z kabiny
Kierownica Regulacja pochylenia kierownicy
Ochrona Zintegrowany przedni zderzak stalowy, centralna osłona podwozia HMWPE
Zaczep 2-calowy odbiornik haka
Cena
TRAXTER XU T HD9 23 590 Euro brutto
KONTAKT
Zapytaj o ofertę TRAXTER XU T HD9