INFORMACJE
Sea-Doo RXT-X

Najwyższej jakości jednostka wodna do zadań specjalnych, zbudowana na rewolucyjnej platformie oferującej najwyższą pewność podczas pływania. RXT-X 300 to komfort, luksus i wygoda – wszystko to skąpane w adrenalinie

Nasz najmocniejszy silnik

Rotax 1630 ACE – 300 to najmocniejszy silnik Rotax w historii, zapewniający wysoką wydajność i najlepsze w swojej klasie przyśpieszenie z superdoładowanym współczynnikiem emocji

Stań się jednością z maszyną

Oferuje X-sponsony do pokonywania zakrętów, dwuczęściowe siedzenie wyścigowe Ergolock, specjalne ustawienie przestrzeni na nogi pod kątem i tryb startu zapewniający doskonałe przyspieszenie.

Pomysłowe przechowywanie

Cały twój sprzęt w zasięgu ręki. Wyjątkowy w branży schowek z bezpośrednim dostępem z przodu otwiera się po prostu przez podniesienie kierownicy. Nie trzeba nawet wstawać z siedzenia.

Konfigurowalny. Wygodny. Przełomowy.

Platforma z systemem LinQ. Zapewnia stabilność i doskonałe miejsce do odpoczynku lub przygotowania do sportów wodnych.

Twoja ścieżka dźwiękowa

Pływaj we własnym rytmie z 100W Zestawem BRP Audio-Premium. Wodoodporny, działający z Bluetooth, z przyciskiem do sterowania w lewym głośniku pozwala zmieniać głośność i piosenki w mgnieniu oka.

7,8 calowy kolorowy wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz z niesamowitą widocznością i nowym poziomem funkcjonalności. Połączenie Bluetooth i smartfona zapewnia muzykę, prognozę pogody, nawigacje i wiele więcej.

System IBR

Zyskaj więcej kontroli dzięki naszemu ekskluzywnemu systemowi IBR – Inteligentny System Hamulców i Cofania, zwiększającemu zwrotność i ułatwiającemu poruszanie się w wąskich warunkach

Niedorównana wszechstronność. Siedzenie Ergolock

Schodkowa konstrukcja siedziska jest wąska z przodu, dla naturalnej pozycji do jazdy oraz szersza z tyłu, dla maksymalnego komfortu. Tylną część można zdjąć, aby uzyskać więcej miejsca do wypoczynku, opalania lub stolika dla dwojga.

VTS System Zmiany Nachylenia Kadłuba

Idealny start za każdym razem. VTS pozwala kontrolować nachylenie dyszy z kierownicy. Wstępne szybkie ustawienia pozwalają na znalezienie odpowiedniego nachylenia do twoich potrzeb.

Specyfikacja
Ilość osób Do 3 osób
Limit wagi 272 kg
Pojemność schowków 98,9 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik
Silnik Rotax 1630 ACE - 300
Konie mechaniczne 300 KM
System dolotowy Doładowany z zewnętrznym intercoolerem
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa silnikowego 91 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda, Połączenie Bluetooth, Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Temperatura wody, Miernik głębokości wody, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Slow, Regulator prędkości, Kontrola startu
Wymiary
Długość 345,1 cm
Szerokość 125,5 cm
Wysokość 114,7 cm
Waga sucha 376 kg
KONTAKT
Zapytaj o ofertę RXT-X