INFORMACJE
Wspólna rozrywka na wodzie. Szykuj deskę!

Deska, narty czy ponton. Niezależnie od tego, jakie lubisz życie na fali, Sea-Doo WAKE PRO to najłatwiejszy sposób na sporty wodne dzięki chowanemu pylonowi narciarskiemu LinQ, trybowi Narciarskiemu i bagażnikowi na deskę wakeboard.

Startuj jak profesjonalista

Ekskluzywny Tryb Narciarski zapewnia wstępnie zaprogramowane profile przyspieszenia i prędkości w celu precyzyjnych startów na nartach czy desce, a także oferuje tryby Sport i ECO.

Bez niespodzianek

Przygotowujesz się do sportu czy odpoczywasz, stabilny, pewny kadłub zapewnia stabilność z nisko położonym środkiem ciężkości i dodatkowym miejscem na akcesoria do zabawy.

Rotax 1630 ACE - 230. Więcej mocy.

WAKE PRO posiada wywołujący uśmiech silnik o mocy 230 KM. Uzależniające przyśpieszenie i stabilność gwarantuje całodzienną zabawę.

Telefon jest bezpieczny

Wodoszczelna komora ze zintegrowanym portem USB pozwala twoim sprzętom, takim jak telefon czy aparat, pozostać bezpiecznymi podczas jazdy, dodatkowo ładując je.

Konfigurowalny. Wygodny. Przełomowy.

Przygotuj swój wakeboard! Platforma z systemem LinQ zapewnia stabilność i doskonałe miejsce do odpoczynku lub przygotowania do sportów wodnych.

System IBR

Zyskaj więcej kontroli dzięki naszemu ekskluzywnemu systemowi IBR – Inteligentny System Hamulców i Cofania, zwiększającemu zwrotność i ułatwiającemu poruszanie się w wąskich warunkach

Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala

Kolorowy wyświetlacz z niesamowitą widocznością i nowym poziomem funkcjonalności. Połączenie Bluetooth i smartfona zapewnia muzykę, prognozę pogody, nawigacje i wiele więcej.

Twoja ścieżka dźwiękowa

Pływaj we własnym rytmie z 100W Zestawem BRP Audio-Premium. Wodoodporny, działający z Bluetooth, z przyciskiem do sterowania w lewym głośniku pozwala zmieniać głośność i piosenki w mgnieniu oka.

Wskakuj!

Składana drabinka, zamocowana z tyłu, ułatwia powrót na skuter po zabawie na falach.

Specyfikacja
Ilość osób Do 3 osób
Limit wagi 272 kg
Pojemność schowków 98,9 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik
Silnik Rotax 1630 ACE - 230
Konie mechaniczne 230 KM
System dolotowy Doładowany z zewnętrznym intercoolerem
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa silnikowego 87 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda, Połączenie Bluetooth, Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Temperatura wody, Miernik głębokości wody, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Slow, Tryb Ski, Regulator prędkości, Kontrola startu
Wymiary
Długość 345,1 cm
Szerokość 125 cm
Wysokość 114 cm
Waga sucha 379 kg
Cena detaliczna
Wake Pro 230 iDF (Sound System), Neo Mint 23 390 Euro brutto
KONTAKT
Zapytaj o ofertę WAKE PRO 230