INFORMACJE
Expert

Uzyskaj najlepszą w swojej klasie moc z idealną równowagą funkcji. Commander XT to pełny pakiet. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnego dachu i zderzaka XT, aby zmierzyć się z żywiołami, czy też łukowatego podwójnego wahacza A i większego skoku zawieszenia w 1000R – to wszystko.

Więcej niż Crossover

Dziesięć lat dziedzictwa skoncentrowanego na kierowcach stworzyło podwaliny dla pojazdów side-by-side zbudowanych z myślą o dzisiejszych wymaganiach. Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS) w trzech trybach, zapewniające precyzyjne prowadzenie i czyste emocje, łoże zrzutowe do zadań i tryb murawy, aby trawnik nie wyglądał jak szlak.

Zrób wszystko

Chcesz grać. Chcesz pracować. Chcesz wszystkiego pomiędzy. Potrzebujesz legendy na kołach. Jest tylko jedna maszyna zaprojektowana, aby to się stało. Dopracowany nad wyrafinowaniem i przeprojektowaniem, jest to prawdziwy oryginał, tak wszechstronny jak Ty. Potrzebujesz zupełnie nowego dowódcy Can-Am.

Pracuj sprytniej i baw się!

Can-Am Commander to pojazd, który robi wszystko dla osoby, która to wszystko robi. Dzięki wysokiemu prześwitowi i opcjom dla wszystkich rodzajów jazdy, od wlotów powietrza z rurką po system szybkiego mocowania LinQ, ten wytrzymały Taskmaster pokonuje więcej terenu podczas każdej przygody, którą podejmujesz. Jeździj swobodnie na tym liderze w swojej klasie: wszechstronność, moc, zawieszenie i uciąg łączą się, tworząc tę wyjątkową jednostkę. Dowódca Can-Am przewiezie wszystko, czego tylko zapragniesz, i ma wolne miejsce na wszystko, co pakujesz. Lubisz pracować, ale lubisz też się bawić. Zrób to wszystko na tym prawdziwym oryginale.

Wybierz się w kolejną podróż przygotowany

Jest w nim miejsce na wszystko, co jest na pokładzie na następną przygodę. Od sprzętu myśliwskiego po narzędzia kempingowe, będziesz mógł trzymać wszystko tam, gdzie go zostawiłeś. Dzięki systemom LinQ. A dzięki długiej liście zintegrowanych funkcji i intuicyjnych akcesoriów odkryjesz nowe sposoby na to, aby za każdym razem, gdy go wyjmiesz. Dodaj bagażnik dachowy Adventure, pudełka modułowe LinQ lub bagażnik cargo. Ty to nazwij, mamy to.

Silnikowa innowacja

Nowe opcje silników 700 i 1000R
Przejmij teren dzięki cichszej, płynniejszej, ale legendarnej jeździe z naszą technologią pDrive w 700 silnikach. Wszystko, czego oczekujesz od Can-Am. Skorzystaj z naszego systemu szybkiego reagowania (QRS) CVT z wentylacją o wysokim przepływie powietrza i elektroniczną ochroną paska napędowego w silnikach 1000R. Standardowe tryby jazdy SPORT i ECO™ pozwalają dostosować reakcję silnika i skrzyni biegów. Nie zatrzymuj się teraz.

Najlepsza w swojej klasie ładowność

Wiodąca w swojej klasie zdolność holowania do 2000 funtów (907,2 kg)
Dzięki uciągowi zwiększonemu do zdumiewającego 2000 funtów (907,2 kg) i wiodącej w kategorii pojemności skrzyni ładunkowej 29,5 x 45,2 x 10,6 cala, Commander jest potęgą z największym w tym segmencie skrzynią ładunkową do transportu brudu, ściółki i kołysać się wokół swojej nieruchomości.

Przejmij kontrolę

Cichszy kokpit i zwiększona ochrona
Nawet jeśli jesteś daleko, liczy się to, co jest w środku. Nowe wnętrze skoncentrowane na kierowcy zapewnia komfort i funkcjonalność, które wykraczają poza granice. Wygodne i bezpieczne fotele kubełkowe dla maksymalnie czterech wytrzymałych kierowców, regulowany fotel kierowcy, szersze otwierane drzwi, pochylana kierownica, pełne miejsce poślizgowe, półdrzwi premium oraz sportowy dach w XT i XT-P. Panie i panowie, zajmijcie miejsca.

Akcesoria, które mają znaczenie

Wszechstronna i elastyczna konstrukcja
Łatwo dodawaj lub wymieniaj akcesoria na każdą przygodę pod słońcem (lub księżycem!) Walcz na pasach i linach? Nie ma mowy: utrzymuj ładunek łóżka bezpiecznie na miejscu dzięki wbudowanym punktom mocowania LinQ. Oznacza to również standardowe boczne schowki w skrzyni ładunkowej i wysokowydajne magneto o mocy 650 W do ulepszeń elektrycznych – stereo, oświetlenie, pługi i wiele innych.

Zawieszenie

Geometria kontroli nurkowania, gumowa tuleja Premium
Lepsze prowadzenie w każdych warunkach jazdy. Geometria kontroli nurkowania, przednie zawieszenie z podwójnym wahaczem A i stabilizatorem oraz wahacz skrętny (TTA) z stabilizatorem z tyłu zapewniają stabilność i pomagają wznieść się na jazdę w trudnym terenie. Wszystkie listwy X są wyposażone w łukowate ramiona z przodu iz tyłu, co zapewnia optymalny prześwit pod podwoziem.

D.E.S.S.

Cyfrowo kodowane klucze systemu bezpieczeństwa (D.E.S.S.™)
Uzyskaj ochronę przed kradzieżą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Nasza technologia szyfrowanego chipa umożliwia przeprogramowanie klucza do użytku ucznia. Unikalny kod ograniczający dostęp do elektronicznego układu zapłonowego Twojego Commandera.

Jazda!

Technologia CVT Quick Response System z trybem murawy
Aby zapewnić responsywność i niezawodność w każdym terenie, Commander wykorzystuje technologię CVT systemu szybkiego reagowania (QRS) z wysokim przepływem powietrza i elektroniczną ochroną paska napędowego. Tryby jazdy obejmują Turf, 2WD i 4WD z automatycznym blokowaniem przedniego mechanizmu różnicowego Visco-Lok† QE. Commander XT-P i X mr zostały zmodernizowane o technologię Smart-Lok, odpowiednio oferując skoncentrowane na wydajności tryby 4WD Trail ACTIV i 4WD MUD.

Schowaj co chcesz

Przydatne miejsce do przechowywania.
Jedź z królem schowków.
7,3 galona (27,6 l) przechowywania obejmuje:
Komora schowka na rękawiczki: 4,1 gal (15,6 l)
Przechowywanie sterownika: 0,4 galona (1,5 l)
Konsola środkowa i uchwyty na kubki: 0,8 gal (3,1 l)
Przechowywanie bocznej skrzyni ładunkowej (po stronie pasażera): 1,6 galona (5,9 l)
Dwa panele boczne do przechowywania 3,0 l (0,8 galona)

That's how we roll

Wytrzymałe koła i opony All-Terrain
Wybierz z naszej gamy opcji opon. Nasze testowane fabrycznie opony XPS są gotowe na każdy teren i pogodę i są specjalnie wykonane dla Commandera.

Dowiedz się więcej

Wyświetlacz cyfrowy 4,5 / 7,6 cala z klawiaturą
Cyfrowe wyświetlacze o szerokości 4,5 i 7,6 cala z klawiaturą zawierają wszystkie ważne informacje o podróży, które są czytelne w każdych warunkach. Sprawdź swoją prędkość, czas, poziom paliwa, temperaturę silnika, przebieg i nie tylko. Wyświetlacz o przekątnej 7,6 cala w standardzie we wszystkich wersjach X.

Jeszcze lepsza kontrola

Dynamiczne wspomaganie kierownicy w trzech trybach (DPS)
Dynamiczna konfiguracja wspomagania kierownicy zapewnia łatwe, bezpośrednie wspomaganie kierowania zależne od prędkości, z większą mocą przy niższych prędkościach, aby zmniejszyć wysiłek związany z kierowaniem i mniejszą przy wyższych prędkościach, aby zapewnić kierowcy maksymalne wyczucie kierowania.

Silnik
Silnik 700 / 1000R
Typ 700: 52 KM / 41 lb-ft, Rotax® ACE (Advanced Combustion Efficiency) 650 cm3 jednocylindrowy, chłodzony cieczą 1000R: 100 KM, Rotax® 976 cc, V-twin, chłodzony cieczą
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przekładnia 700: PDrive główny CVT z hamowaniem silnikiem i elektronicznym zabezpieczeniem paska napędowego L / H / N / R / P 1000R: System szybkiego reagowania (QRS) CVT z wentylacją o wysokim przepływie powietrza i elektronicznym zabezpieczeniem paska napędowego Extra-L / H / N / R / P
Układ napędowy Wybór trybu Turf / 2WD / 4WD z Visco-Lok† Przedni mechanizm różnicowy z automatyczną blokadą QE
Wspomaganie jazdy Elektroniczna kontrola zjazdu ze wzniesienia Tryby SPORT / ECO™
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawiezenie
Przednie zawieszenie 700: Podwójne ramię A z stabilizatorem / skok 12,5 cala (31,8 cm) 1000R: Łukowe podwójne ramię A z stabilizatorem / 15 cali (38,1 cm) skoku
Amortyzatory przednie Dwururowe amortyzatory gazowe
Tylne zawieszenie 700: TTA z stabilizatorem / 13 cali (33 cm) skoku 1000R: Łukowaty TTA z stabilizatorem / 15 cali (38,1 cm) skoku
Amortyzatory tylne Dwururowe amortyzatory gazowe
Opony / Koła
Przdenie opony XPS Trail King 28 x 9 x 14 in.
Tylne opony XPS Trail King 28 x 11 x 14 in.
Koła 14 calowa stali
Hamulce
Przód Podwójne hamulce tarczowe 220 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Tył Podwójne hamulce tarczowe 220 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 700: 128.5 x 62 x74 in (326.3 x 157.5 x 188.3 cm) 1000R: 130 x 62 x74 in (326.3 x 157.5 x 188.3 cm)
Rozstaw osi 230.1 cm
Prześwit 33 cm
Podwozie Profilowana klatka. Zatwierdzona ROPS
Waga 700: 1575 lb (714.4 kg) 1000R: 1675 lb (759.8 kg)
Wymiary skrzyni ładunkowej 75.1 x 114.7 x 27 cm
Pojemność przechowywania Łącznie: 7,3 gal (27,6 l) Schowek: 4,1 gal (15,6 l) Miejsce dla kierowcy: 0,4 gal (1,5 l) Konsola środkowa i uchwyty na kubki: 0,8 gal (3,1 l) Boczny schowek na bagaż (po stronie pasażera): 1,6 gal ( 5,9 l) Dwustronny schowek na panele 3,0 l (0,8 gal)
Uciąg 907.2 kg
Ładowność 467.2 kg
Pojemność paliwa 38 L
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o szerokości 7,6 cala (19,3 cm) z klawiaturą: prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, liczniki podróży i godzin, poziom paliwa, biegi, tryby SPORT/ECO, pas bezpieczeństwa i wskaźnik 4x4, wskaźniki blokady tylnego mechanizmu różnicowego, diagnostyka, zegar, napięcie akumulatora, temperatura silnika
Magneto 650-W
Oprzyrządowanie Gniazdo prądu stałego typu zapalniczki w konsoli (10 A)
System antywłamaniowy System bezpieczeństwa z kodowaniem cyfrowym RF (D.E.S.S.™) z przyciskiem Start/Stop
Oświetlenie Dwa reflektory o mocy 55 W (niskie/wysokie) i tylne światła LED
Wciągarka Wciągarka 4500 funtów (2041 kg) z rolkowym prowadzeniem
Kierownica Regulowany układ pochylenia kierownicy
Ochrona Półdrzwi Premium, Pełna osłona podwozia, Błotniki, Przedni zderzak XT, Pełny dach
Typ zaczepu Odbiornik zaczepu 2-calowego
KONTAKT
Zapytaj o ofertę COMMANDER XT