2024 canam MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR WITH SMART-SHOX
INFORMACJE
Turbonaładowana rzeczywistość

Witamy w elicie off-road! Przemierzaj i eksploruj każdy teren w Can-Am Maverick X3. Z mocą 200 KM, zawieszeniem Smart-Shox, zaawansowaną dynamiką przepływu powietrza i modelami RR, ta maszyna przesuwa granice osiągów. Nowy model Can-Am Maverick X3 ma lepszy stosunek mocy do masy, wzmocnioną ramę, większe koła i oferuje nowe sprzęgło pDrive, aby zagwarantować niesamowite osiągi w terenie. Ma również system Ergo-Lok, fotele z regulacją w czterech kierunkach i niską pozycję siedzącą, dzięki której znajdziesz się w centrum tego wszystkiego. Witamy w nowej rzeczywistości.

Dzika maszyna

Od 200 KM do zaawansowanej dynamiki przepływu powietrza, zmieniają charakter zabawy na piasku, błocie i skałach. Gdziekolwiek się poruszasz, linia Maverick X3 jest mocniejsza, szybsza i bardziej zwinna niż kiedykolwiek.

Nowe opony

Stań na wysokości zadania z nowym, odważnym wyglądem dzięki oponom o średnicy do 32 cali. Skręcaj i zbaczaj z utartych ścieżek we wzmocnionej ramie. Zabiorą Cię na sam szczyt i nigdy Cię nie zawiodą.

Silnik Rotax ACE Turbo RR o mocy 200 koni mechanicznych

W parze z naszym nowym sprzęgłem głównym pDrive możesz spodziewać się lepszych osiągów, o 30% większej amplitudy zmiany przełożeń i przyspieszenia.

Nowy standard

Nasz przedni mechanizm różnicowy Smart Lok™ jest teraz standardem. Jest w pełni blokowany, z czterema sterowanymi elektronicznie automatycznymi trybami, które zawsze zapewniają maksymalną przyczepność w każdych warunkach.

Amortyzatory FOX

Zbudowany z najlepszymi: w celu uzyskania rewolucyjnych osiągów współpracowaliśmy z firmą FOX, aby opracować zawieszenie Smart-Shox dla Maverick X3. Dzięki temu jest gotowy na każdy teren i styl jazdy.

Innowacja

Zwiększ swoje wrażenia z jazdy w terenie dzięki niższej pozycji siedzącej, zaawansowanemu kokpitowi i zwiększonej ochronie. Zaprojektowany z myślą o wygodzie przez cały dzień, z dobrze rozmieszczonymi elementami sterującymi, siedzeniami z 4-kierunkową regulacją i dostępnymi 4-punktowymi pasami.

pDrive

Aby uzyskać niemal natychmiastową reakcję i niezawodność w każdym terenie, Maverick X3 wykorzystuje najnowszą technologię CVT pDrive Primary (w Turbo RR) i Quick Response System X (QRS-X).

Silnik
Silnik TURBO RR
Typ 200 KM, Rotax ACE (Advanced Combustion Efficiency) 900 cm3 Turbodoładowany trzycylindrowy silnik, chłodzony cieczą ze zintegrowaną chłodnicą międzystopniową i wysokowydajnym filtrem powietrza
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu pDrive główny i system szybkiego reagowania X (QRS-X) CVT z wysokim przepływem powietrza, L / H / N / R / P
Napęd Zamykany przedni mechanizm różnicowy z ekskluzywną technologią Smart-Lok*. Prawdziwy 4-trybowy system trakcji: 2WD / 4WD z przednim dyferencjałem. lock / 4WD TRAIL ACTIV / 4WD TRAIL * Smart-Lok został opracowany we współpracy z TEAM Industries, liderem rynku w branży napędów
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawieszenie
Przednie zawieszenie Double A-arm with sway bar / 22 in. (55.9 cm) travel / Trophy truck inspired arms
Amortyzatory przednie FOX† 2.5 PODIUM† Piggyback with bypass and Smart- Shox Technology featuring DDA Valve (Dynamic Damping Adjustment)
Tylne zawieszenie 4-link Torsional Trailing-arm X (TTX) with sway bar / 22 in. (55.9 cm) travel
Amortyzatory tylne FOX† 3.0 PODIUM† remote reservoir with bypass and Smart- Shox Technology featuring DDA Valve (Dynamic Damping Adjustment)
Opony / Koła
Przdenie opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 x 14 in.
Tylne opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 x 14 in.
Koła 14 in. (35.6 cm) cast-aluminum beadlock
Hamulce
Przód Podwójne hamulce tarczowe 262 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Tył Podwójne hamulce tarczowe 248 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 419.1 x 184.7 x 174 cm
Rozstaw osi 342.9 cm
Prześwit 40.6 cm
Waga 880.9 kg
Pojemność przechowywania Łącznie: 9,4 l (2,5 galona) Schowek na rękawiczki: (6,2 litra) Konsola środkowa: 2,8 l (0.8 galona) Uchwyty na kubki: (0,4 galona)
Pojemność paliwa 40 L
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o szerokości 7,6 cala (19,3 cm) z klawiaturą
Magneto 850 W
Oprzyrządowanie Gniazdo DC typu zapalniczki w konsoli środkowej
System antywłamaniowy System bezpieczeństwa z kodowaniem cyfrowym RF (D.E.S.S.™) z przyciskiem Start/Stop
Oświetlenie Reflektory LED i tylne światła z unikalnym podpisem Can-Am LED
Wciągarka Nie Dotyczy
Ochrona Zintegrowany przedni zderzak, ćwierćdrzwi, pełny dach, 4-punktowe pasy, pełna płyta ślizgowa HMWPE, tylny hak holowniczy
Cena detaliczna
Maverick MAX X RS Turbo RR SAS Fiery Red & Hyper Silver 44 180 Euro brutto
Homologacja
Maverick MAX X RS Turbo RR SAS INT - NRMM
KONTAKT
Zapytaj o ofertę MAVERICK X3 MAX X RS TURBO RR WITH SMART-SHOX