2024 canam MAVERICK X3 X RS TURBO RR
INFORMACJE
Turbonaładowana rzeczywistość

Witamy na szczycie off-road! Przemierzaj i eksploruj każdy teren w Can-Am Maverick X3. Z mocą 200 KM, zaawansowaną dynamiką przepływu powietrza i modelami RR, ta maszyna przesuwa granice osiągów. Nowy model Can-Am Maverick X3 ma lepszy stosunek mocy do masy, wzmocnioną ramę, większe koła i oferuje nowe sprzęgło pDrive, aby zagwarantować niesamowite osiągi w terenie. Ma również system Ergo-Lok, fotele z regulacją w czterech kierunkach i niską pozycję siedzącą, dzięki której znajdziesz się w centrum tego wszystkiego. Witamy w nowej rzeczywistości.

Maverick x3

Gdzie jazda naprawdę może Cię porwać. Odkrywaj i zwiedzaj tereny w naszym specjalnie zaprojektowanym, wyczynowym pojeździe. Zabrał Can-Am na podium w Dakarze 3 lata z rzędu. Teraz twoja kolej, aby objąć prowadzenie.

Dzika maszyna

Od 200 KM do zaawansowanej dynamiki przepływu powietrza, zmieniają charakter zabawy na piasku, błocie i skałach. Gdziekolwiek się poruszasz, linia Maverick X3 jest mocniejsza, szybsza i bardziej zwinna niż kiedykolwiek.

Nowe opony

Stań na wysokości zadania z nowym, odważnym wyglądem dzięki oponom o średnicy do 32 cali. Skręcaj i zbaczaj z utartych ścieżek we wzmocnionej ramie. Zabiorą Cię na sam szczyt i nigdy Cię nie zawiodą.

Silnik Rotax ACE Turbo RR o mocy 200 koni mechanicznych

W parze z naszym nowym sprzęgłem głównym pDrive możesz spodziewać się lepszych osiągów, o 30% większej amplitudy zmiany przełożeń i przyspieszenia.

Nowy standard

Nasz przedni mechanizm różnicowy Smart Lok™ jest teraz standardem. Jest w pełni blokowany, z czterema sterowanymi elektronicznie automatycznymi trybami, które zawsze zapewniają maksymalną przyczepność w każdych warunkach.

Łukowe podwójne ramię A / skrętne ramię wleczone X (TTX)

Z podwójnym A-Arm w całej gamie, wytrzymałość jest standardem. Wszystkie modele o szerokości 72 cali korzystają z konstrukcji zawieszenia inspirowanego Trophy-Truck. Nasze modele X rc i X mr mają również podwójne ramiona A dla maksymalnego prześwitu.

Amortyzatory wyścigowe FOX

Zbudowany z najlepszymi: w celu uzyskania rewolucyjnych osiągów współpracowaliśmy z firmą FOX, aby opracować zawieszenie Smart-Shox dla Maverick X3. Dzięki nim jest gotowy na każdy teren i styl jazdy. Piggyback z funkcjami od regulacji kompresji i odbicia.

Innowacja

Zwiększ swoje wrażenia z jazdy w terenie dzięki niższej pozycji siedzącej, zaawansowanemu kokpitowi i zwiększonej ochronie. Zaprojektowany z myślą o wygodzie przez cały dzień, z dobrze rozmieszczonymi elementami sterującymi, siedzeniami z 4-kierunkową regulacją i dostępnymi 4-punktowymi pasami.

pDrive

Aby uzyskać niemal natychmiastową reakcję i niezawodne działanie w każdym terenie, Maverick X3 wykorzystuje najnowszą technologię CVT pDrive Primary (w Turbo RR) i Quick Response System X (QRS-X) z wysokim przepływem powietrza i obróbką akustyczną dla napędu jak żaden inny.

Silnik
Silnik TURBO RR
Typ 149 kW (200 KM*), turbodoładowany trzycylindrowy silnik Rotax® ACE (Advanced Combustion Efficiency) o pojemności 900 cm3, chłodzony cieczą ze zintegrowanym intercoolerem i wysokowydajnym filtrem powietrza.
System dostarczania paliwa Inteligentna kontrola przepustnicy (iTC™) z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI)
Przenoszenie napędu pDrive główny i system szybkiego reagowania X (QRS-X) CVT z wysokim przepływem powietrza, L / H / N / R / P
Napęd Zamykany przedni mechanizm różnicowy z ekskluzywną technologią Smart-Lok*. Prawdziwy 4-trybowy system trakcji: 2WD / 4WD z przednim dyferencjałem. lock / 4WD TRAIL ACTIV / 4WD TRAIL * Smart-Lok został opracowany we współpracy z TEAM Industries, liderem rynku w branży napędów
Wspomaganie kierownicy Dynamiczne wspomaganie kierownicy (DPS)
Zawiezenie
Przednie zawieszenie Podwójne ramię A z stabilizatorem / 22 cale (55,9 cm) / ramiona inspirowane ciężarówką Trophy
Amortyzatory przednie FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback z podwójną kompresją prędkości i regulacją odbicia
Tylne zawieszenie 4-przegubowe ramię skrętne X (TTX) z drążkiem skrętnym / skok 24 cali (61 cm)
Amortyzatory tylne Zdalny zbiornik FOX† 3.0 PODIUM RC2† z bypassem, podwójną regulacją prędkości kompresji i odbicia
Opony / Koła
Przdenie opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 / 10 x 14 in.
Tylne opony Maxxis Carnivore† 32 x 10 / 10 x 14 in.
Koła 14 calowe felgi
Hamulce
Przód Podwójne hamulce tarczowe 262 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Tył Podwójne hamulce tarczowe 248 mm z hydraulicznymi zaciskami dwutłoczkowymi
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 335.3 x 184.7 x 174 cm
Rozstaw osi 259.1 cm
Prześwit 40.6 cm
Podwozie Stal dwufazowa 980
Waga 762 kg
Pojemność przechowywania Łącznie: 9,4 l (2,5 galona) Schowek na rękawiczki: (6,2 litra) Konsola środkowa: 2,8 l (0.8 galona) Uchwyty na kubki: (0,4 galona)
Pojemność paliwa 40 L
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 7,6 cala z klawiaturą
Magneto 850 W
Oprzyrządowanie Gniazdo DC typu zapalniczki w konsoli środkowej
System antywłamaniowy System bezpieczeństwa z kodowaniem cyfrowym RF (D.E.S.S.™) z przyciskiem Start/Stop
Oświetlenie LED
Wciągarka Nie Dotyczy
Ochrona Zintegrowany przedni zderzak Drzwi ćwiartkowe Pełny dach 4-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami ramion Pełna płyta ochronna HMWPE Tylny hak holowniczy
Cena detaliczna
7TRN Maverick X RS Turbo RR Triple Black 38 680 €
Homologacja
Maverick X RS Turbo RR Triple Black INT - NRMM
KONTAKT
Zapytaj o ofertę MAVERICK X3 X RS TURBO RR