2024 canam Explorer Pro 170/230
INFORMACJE
Sea-Doo Explorer Pro

Pierwszy w branży skuter stworzony z myślą o przygodzie. Stabilna platforma i silnik o mocy 170 KM lub 230 KM z dalekim zasięgiem. Zbudowany z myślą o wygodzie i komforcie podczas godzin pływania.

Ochrona przed wiatrem i wodą

Explorer jako jedyny posiada przednią szybę, chroniącą przed ciągłym wiatrem i kroplami wody. Zmniejsza zmęczenie spowodowane długotrwałym naporem wiatru i hałasem, oszczędzając energię kierowcy na długą jazdę.

Twoje rzeczy będą suche i bezpieczne

Torba LinQ Explorer oferuje 100L wodoszczelnego przechowywania.

Przedni zderzak

Ułatwia dokowanie, wpłynięcie na plażę i zwiększa wytrzymałość kadłuba.

Silnik Rotax 1630 ACE - 170 KM

Rotax® 1630 ACE™ – 170 to najmocniejszy wolnossący silnik Rotax, jaki kiedykolwiek został zastosowany w jednostce pływającej Sea-Doo. Mnóstwo momentu obrotowego do holowania, bardzo wydajna, całodzienna zabawa i emocje są zawsze pod ręką.

Stabilny i przewidywalny kadłub

Wzór w zakresie pływania po wzburzonej wodzie, stabilności i wydajności na morzu. Platforma ST3 zapewnia łatwe wsiadanie i dużo miejsca do poruszania się po pokładzie.

Kierownica z regulowaną wysokością

Jedyna w swoim rodzaju kierownica z regulowanym wspornikiem zapewnia większą dźwignię, aby łatwo manewrować i dostosowywać wrażenia, oraz zapewnić komfort w każdej pozycji jazdy. Szybko dostosuj sterowanie do różnych wysokości — użyj niższej pozycji do jazdy na siedząco lub ustaw do maksymalnej wysokości w kilka sekund, aby pływać na stojąco.

Dodatkowe poduszki

Fotel Explorer Touring dodaje ponad cal dodatkowego wkładu, zapewniając wyższą, wygodniejszą pozycję do jazdy na długich dystansach. Podkolanniki zapewniają komfort i dodatkową kontrolę w trudnych warunkach, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Podłączony

Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 7,8 cala z niesamowitą widocznością i nowym poziomem funkcjonalności. Integracja aplikacji Bluetooth, USB i smartfona zapewnia muzykę, pogodę, nawigację i nie tylko. Wodoodporny, w pełni zintegrowany system BRP Bluetooth Audio Premium o mocy 100 W zapewnia wyjątkowe wrażenia na pokładzie (opcjonalnie).

Inteligentny system pomp bez zanieczyszczeń iDF

Pomysłowy system iDF pozwala kierowcy prędko oczyścić zatkane wloty. Za naciśnięciem przycisku Twój cenny czas jazdy zostanie zmaksymalizowany.

Cechy Explorera

BRP Audio — system Premium, kolorowy wyświetlacz panoramiczny 7,8” i port USB (opcjonalnie), iDF – inteligentny system pomp bez zanieczyszczeń, Garmin† 7′′ ekran dotykowy GPS i wykrywacz ryb, Turystyczna szyba przednia, Przedni zderzak o dużej wytrzymałości, Regulowany wspornik kierownicy, Dwuczęściowe siedzisko i podkolanniki Explorer Touring Ergolock™, Podnóżki nadburtowe, Regał linQ® Multi Cargo, Przedłużenie tylnego pokładu z drugim systemem mocowania LinQ® Explorer Bag, iBR® — inteligentny hamulec i bieg wsteczny
VTS™ (system zmiennego trymowania), Drabina, Przycisk RF D.E.S.S.™, Bezpośredni dostęp do schowka z przodu, Wodoszczelna komora na telefon
System mocowania LinQ®, Lusterka szerokokątne, Uchwyt z podpórkami pod nadgarstki
Dywany na nogi
Duża platforma do pływania
1 przedni wspornik LinQ®
Uchwyt na kubek
Sterowanie pochyleniem
Ucho do holowania nart
Pas do siedzenia

Specyfikacja
Ilość osób Do 3 osób
Limit wagi 272 kg
Pojemność schowków 198.9 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik 170
Silnik Rotax 1630 ACE - 170
Konie mechaniczne 170
System dolotowy Wolnossący
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa 87 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Silnik 230
Silnik Rotax 1630 ACE - 230
Konie mechaniczne 230
System dolotowy Doładowany z zewnętrznym intercooler'em
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa 87 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda (opcjonalne), Połączenie Bluetooth (opcjonalne), Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Temperatura wody, Miernik głębokości wody, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Slow, Regulator prędkości, Kontrola startu
Cena detaliczna
Explorer Pro 170 iDF (Tech Package), Iceland Grey 23 790 Euro brutto
Explorer Pro 230 iDF (Tech Package), Iceland Grey 25 100 Euro brutto
KONTAKT
Zapytaj o ofertę Explorer Pro 170/230