INFORMACJE
Ryker Rally Edition

Zejdź z utartych ścieżek i odkryj nowe miejsca dzięki przejażdżce zaprojektowanej tak, aby zapewnić autentyczne wrażenia z rajdu.

Z łatwością

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy doświadczonym kierowcą, Can-Am Ryker został stworzony dla Ciebie. Dzięki bezwysiłkowej automatycznej skrzyni biegów typu „przekręć i jedź” i najnowocześniejszej technologii, poczujesz się na drodze jak u siebie.

Baw się świetnie!

Can-Am Ryker pozwoli Twojemu wewnętrznemu dziecku na nieograniczoną frajdę. Dzięki niższej pozycji siedzącej poczujesz kontrolę i pokonasz każdy zakręt. Dodatkowo możesz zwiększyć emocje dzięki trybom sportowym i rajdowym w wybranych modelach!

Twój styl

Udaj się na ulice w dobrym stylu. Twój Styl. Dzięki beznarzędziowej regulacji możesz zmienić pozycję jazdy w kilka sekund. Gdy już zdobędziesz go do domu, równie łatwo możesz zmienić kolory swojego pojazdu, wymieniając panele i dodając lub usuwając akcesoria, aby dopasować je do swojego wyglądu.

Silniki Rotax 600 i 900 ACE

Znakomita reputacja silnika Rotax ze względu na wysoką wydajność, doskonały przebieg na benzynie i absolutnie sprawdzoną niezawodność sprawia, że jest to jedyny wybór dla napędzanej zabawą gamy Can-Am Ryker. 2-cylindrowy Rotax 600 ACE to najwyższa dostępna wydajność, podczas gdy 3-cylindrowy Rotax 900 ACE to standard mocy i emocji z wyboru.

ABS, kontrola trakcji i stabilności

Ekscytacja nie powinna odbywać się kosztem bezpieczeństwa, dlatego we współpracy z BOSCH† opracowaliśmy system stabilności pojazdu Can-Am Ryker. Jego innowacyjna inżynieria płynnie wykorzystuje połączone efekty i zalety ABS, a także systemy kontroli trakcji i stabilności, zapewniając bezpieczniejszą i pewniejszą jazdę.

Bezproblemowa zmiana biegów

Automatyczna skrzynia biegów Can-Am Ryker zapewnia bezwysiłkową zmianę przełożeń typu „przekręć i jedź”, zaprojektowaną z myślą o utrzymaniu osiągów pojazdu i oszczędności paliwa w doskonałej równowadze, pozwalając Ci skupić się na drodze i nadchodzącej przygodzie.

UFit system - beznarzędziowa regulacja

Nie ma dwóch identycznych kierowców Can-Am Ryker, dlatego dołączyliśmy innowacyjne, regulowane ergonomiczne funkcje, takie jak podnóżki i pedał hamulca, które możesz ustawić zgodnie z twoją budową, oraz projekty kierownicy, które pasują do twojego wzrostu. W ten sposób Twoja jazda zawsze pasuje do Twojego stylu jazdy. Po raz pierwszy w branży jest to szybka i prosta elastyczność bez użycia narzędzi, która pomaga dostosować zabawę.

Odpowiedzialna jazda

Dzięki lżejszemu pojazdowi dzięki minimalnej ilości części wykonanych z trwałych materiałów nadających się do recyklingu, każdy Can-Am Ryker został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby był przyjazny dla środowiska, dzięki czemu otrzymujesz bardziej przystępny cenowo pojazd o wyjątkowej jakości i bardziej ekologicznym śladzie.

Koniec problemów

Can-Am Ryker wykorzystuje solidną, niezawodną technologię wału napędowego, która została zaprojektowana z myślą o możliwie płynnej i bezobsługowej jeździe. Korekty i wyrównania to już przeszłość, a przed nami tylko przygoda.

Silnik
Silnik ROTAX 900 ACE
Pojemność silnika 900 cc
Typ 3 cylindry rzędowe Rotax® 900 ACE ™, chłodzone cieczą, z elektronicznym wtryskiem paliwa i elektronicznym sterowaniem przepustnicą / 3 cylindry rzędowe Rotax® 900 ACE ™, chłodzone cieczą, z elektronicznym wtryskiem paliwa i elektronicznym sterowaniem przepustnicą
Moc 82 hp (61.1 kW) @ 8000 RPM
Moment obrotowy 58,3 ft-lb (79,1 Nm) przy 6500 obr./min
Napęd Automatyczny (CVT) z funkcją cofania
Zawieszenie
Przednie zawieszenie Dwuwahaczowe
Amortyzatory przednie KYB HPG ze zdalnym zbiornikiem 4-pozycyjnym, regulowanym tłumieniem kompresji i regulacją napięcia wstępnego / 7,28 cala. (185 mm)
Tylne zawieszenie Multi-link – jedno ramię wychylne
Amortyzatory tylne KYB HPG ze zdalnym zbiornikiem 4-pozycyjna kompresja z regulacją tłumienia i regulacją napięcia wstępnego / 7,05 cala. (179mm)
Opony / Koła
Przdenie opony MC 145 / 60R16 66T
Tylna opona MC 205 / 55R15 81T
Felgi przednia Rally, Biała, 16 x 4.5 in. (406 x 114 mm)
Felga tylna Rally, Biała, 15 x 6.5 in. (381 x 165 mm)
Hamulce
Przód Tarcze 270 mm z 2-tłoczkowymi pływającymi zaciskami Nissin
Tył Tarcza 220 mm, pływający zacisk 1-tłoczkowy
Wymiary
Długość, Szerokość, Wysokość 92,6 x 59,9 x 42,9 cala (2352 x 1522 x 1090 mm)
Rozstaw osi 67,3 cala (1709 mm)
Wysokość siedzenia 26.6 in. (676 mm)
Prześwit 4,8 cala (122 mm)
Waga 668 funtów (303 kg)
Maksymalne obciążenie 412,2 funta (187 kg)
Pojemność przechowywania 1,85 gal (7 l)
Pojemność paliwa 5,28 gal (20 l)
Cechy
Wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz 4,5 cala (11,4 cm)
Cechy 2 reflektory halogenowe (55 W), Błotniki przednie ze zintegrowanymi światłami LED Podwójny port USB, Pudełko na rękawiczki, Maksymalna struktura mocowania, Wzmocnione felgi, Opony rajdowe, Osłona przedniej kratki Strukturalne osłony dłoni, Tryb rajdu, Tempomat, Wydech Akrapoviča, Kierownica rajdowa Komfortowe siedzenie rajdowe Regulowane duże antypoślizgowe podnóżki Ochrona przednia pojazdu Duża aluminiowa płyta ślizgowa, Dodatkowe światła LED Wlot powietrza z filtrem wstępnym, Chlapacze rajdowe
Cena detaliczna
RYKER Rally 16.700 €
Homologacja
Typ EU
Prawo jazdy Kategoria B
KONTAKT
Zapytaj o ofertę RYKER RALLY