INFORMACJE
Cechy GTX Limited

Siedzenia Ergolock™, BRP Audio – system Premium, Kolorowy wyświetlacz panoramiczny 7,8″ z portem USB, iDF, IBR (inteligentny hamulec i bieg wsteczny), Rozszerzony VTS, RF D.E.S.S.™ Key, Wodoszczelny schowek na telefon,  System mocowania LinQ®, Lusterka szerokokątne, Drabinka.

Platynowy Standard

Luksusowe pływanie dzięki wygodzie, i wydajności GTX Limited. Mnóstwo miejsca na pokładzie, pomysłowe schowki i niesamowita wszechstronność. To platynowy standard z wysokooktanowym nastawieniem do zabawy.

Styl

Wystarczy jedno spojrzenie aby przekonać się, że GTX został stworzony do czegoś więcej niż przejażdżka. Doskonałe połączenie komfortu, osiągów i stylu. Trudno będzie znaleźć powód, aby zakończyć przygodę.

W równowadze z Wami

Niezależnie od tego, czy gdzieś daleko ujarzmiasz fale, czy właśnie kotwiczysz w zatoczce, szerszy kadłub zawsze zapewnia równowagę i niski punkt ciężkości. GTX dostarczy najwygodniejsze doświadczenie z pływania.

Sprytnie zaprojektowana przestrzeń schowków

Cały twój sprzęt w zasięgu ręki. Przedni schowek (96 L) z bezpośrednim dostępem z siedzenia pozwala sięgnąć po potrzebne rzeczy przez podniesienie kierownicy. Nie ma potrzeby wstawać z miejsca. To sprytne, wodoodporne rozwiązanie, aby urozmaicić Twoją każdą kolejną wycieczkę.

Proste pływanie. System iDF

iDF- Inteligentny System Oczyszczania Pomp. Pomysłowy system zapewnia nowy poziom spokoju podczas jazdy. Oczyszcza zatkany wylot w kilka sekund za pomocą jednego przycisku.

Twoja własna ścieżka dźwiękowa

Pływaj we własnym rytmie z 100W Zestawem BRP Audio-Premium. Wodoodporny, działający z Bluetooth, z przyciskiem do sterowania w lewym głośniku pozwala zmieniać głośność i piosenki w mgnieniu oka.

System IBR

Zyskaj więcej kontroli dzięki naszemu ekskluzywnemu systemowi IBR – Inteligentny System Hamulców i Cofania, zwiększającemu zwrotność i ułatwiającemu poruszanie się w wąskich warunkach.

Niedorównana wszechstronność. Siedzenie Ergolock

Schodkowa konstrukcja siedziska jest wąska z przodu, dla naturalnej pozycji do jazdy oraz szersza z tyłu, dla maksymalnego komfortu. Tylną część można zdjąć, aby uzyskać więcej miejsca do wypoczynku.

Specyfikacja
Ilość osób Do 3 osób
Limit wagi 272 kg
Pojemność schowków 98,9 L
Ilość paliwa 70 L
Silnik
Silnik Rotax 1630 ACE - 300
Konie mechaniczne 300 KM
System dolotowy Doładowany z zewnętrznym intercoolerem
Cylindry i pojemność 1630 cc
Chłodzenie silnika Zamknięty system chłodzenia (CLCS)
System cofania Elektroniczny IBR
Typ paliwa silnikowego 91 oktanów
Przepustnica iTC (intelligent Throttle Control) System
Układ wydechowy D-Sea-Bel System
Wyświetlacz
Typ Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD 7,8 cala
Funkcje BRP Connect, Muzyka, Pogoda, Połączenie Bluetooth, Prędkościomierz, RPM, Zegar, VTS, Zużycie paliwa, Temperatura wody, Miernik głębokości wody, Statystyki prędkości, Ilość godzin, Tryb Sport, Tryb ECO, Tryb Slow, Regulator prędkości
Wymiary
Długość 345,1 cm
Szerokość 125,5 cm
Wysokość 113,8 cm
Waga sucha 385 kg
Cena detaliczna
GTX Limited 300 iDF (Tech package), Blue Abyss 27 400 Euro brutto
GTX Limited 300 iDF (Tech package), White Pearl (Premium Color) 27 700 Euro brutto
KONTAKT
Zapytaj o ofertę GTX Limited 300